Za Telekomove obstoječe in nove naročnike, vam ob nakupu mobitela Samsung A51 prve 3 obroke podarimo!
Vsem, ki od 1. 4. do 30. 4. kupite enega izmed izbranih mobitelov Samsung z vezavo mobilnega naročniškega razmerja za 24 mesecev in obročnim plačilom, prve tri obroke podarimo. Ugodnost bo upoštevana na prvih treh mesečnih računih.
Akcija velja za pakete:
- Naj A, B in C, NekiNeki, Dostopni Start, A, B in C,
- Neodvisni A in B, Doma, vse Druge številke (razen Najin D – Druga številka),
- Modri, Modri Domači, Modri Net, Modri Plus, Modri Svet, Modri poslovni paket,
- Družinski bonus,
- Osnovni paket, SOS-plus, Vse dobro, Za dva, Enostavni poslovni paket in NMT osnovni.
Posebna ponudba velje še
Day(s)
:
Hour(s)
:
Minute(s)
:
Second(s)
Pooblaščeni prodajalec Telekoma Slovenije
Prodajalne Mobtel
Prodajalna Mobtel Velenjka
Tel: 051 344 244
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Interspar Velenje
Tel: 041 703 699
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Center Vič
Tel: 041 666 707
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Tuš center Rogaška Slatina
Tel: 051 688 666
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Mozirje
Tel: 051 303 003
Email: info@mobtel.si
Samsung Galaxy A51
Samsung Galaxy A51 z brezkončnim O-zaslonom super AMOLED s 16,4 cm (6,5″) omogoča igranje iger, gledanje filmov ali nadaljevank in brskanje po internetu brez prekinitev ter opravljanje več zadev hkrati. Z glavno kamero 48 MP z izjemno visoko ločljivostjo lahko podnevi in ponoči ustvarite jasne in čiste fotografije, 123-stopinjska ultra širokokotna kamera z 12 MP pa zajame v sliko še več.
Za Telekomove obstoječe in nove naročnike CENA Z VEZAVO!
| Ponudba naprav za nove naročnike fiksnih paketov | |
| 12 mesecev | 24 mesecev |
| 336,00 € ali 12 x 28,00 € | 72,00 € ali 24 x 3,00 € |
| NekiNeki, Naj C, Dostopni B in C, Neodvisni B in Mobilni net C | |
| 228,01 € ali 12 x 19,00 € | 192,00 € ali 24 x 8,00 € |
| Naj B, Za dva, Dostopni A, Brezskrbni A in B, paketi Modri, Dogaja, Druga številka – Naj poslovni in Premium/Enostavni poslovni paket | |
| 264,00 € ali 12 x 22,00 € | 240,00 € ali 24 x 10,00 € |
| Naj A, Neodvisni A, Dostopni Start, Enostavni A in B, paketi Druga številka in paketi SIM 2 | |
| 288,01 € ali 12 x 24,00 € | 276,00 € ali 24 x 11,50 € |
| Ponudba naprav za nove in obstoječe naročnike fiksnih paketov | |
| 336,00 € ali 12 x 28,00 € | 300,00 € ali 24 x 12,50 € |
| CENA BREZ VEZAVE | |
| Redna cena | 389,00 € |
Baterija z zmogljivostjo 4.000 mAh je na voljo dovolj moči za predvajanje vsebine, skupno rabo energije in igranje iger. Ko je baterija skoraj prazna, jo vključite in napolnite s funkcijo hitrega polnjenja (15 W). V programsko in strojno opremo je vgrajen sistem Samsung Knox, ki vaš mobitel pred zlonamernimi in škodljivimi grožnjami ščiti od trenutka vklopa – tudi najobčutljivejše podatke. Bralnik prstnih odtisov na zaslonu prepozna vaš prstni odtis, zato ste edini, ki lahko pritisne in mobitel odklene z eno preprosto potezo.
- čas pogovora do 1920 minut
- 128 GB vgrajenega spomina (do 104,8 GB za uporabnika)
- 4 GB delovnega spomina
- operacijski sistem Android 10 v slovenščini
- 8-jedrni procesor z 2,3 + 1,7 GHz
- brezkončni-O dinamični FHD+ Super AMOLED zaslon, diagonala 16,5 cm (6,5″), ločljivost (2400 x 1080 točk, 407 PPI)
- četverna zadnja kamera (glavna z 48 MP, ultra širokokotna z 12 MP (123-stopinj), globinska z 5 MP in makro z 5 MP)
- sprednja kamera z 32 MP
- zmogljiva baterija s 4000 mAh in funkcijo hitrega polnjenja
- bralnik prstnih odtisov v zaslonu
- deluje z nano SIM-kartico
- vložišče za dodatno kartico SIM in spominsko kartico mikro SD
Glavne značilnosti
| Procesor | 8| 2,3 +1,7 GHz |
| Meni v slovenskem jeziku | |
| Ločljivost | 2400 x 1080 točk, 407 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona | 16,4 cm |
| Reža za spominsko kartico | mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 512 GB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik | |
| SAR-vrednost | 1,59 W/kg |
| Operacijski sistem | Android 10 |
| Frekvenčna območja LTE | 700/ 800/ 850/ 900/ 1800/ 1900/ 2100/ 2600 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 1900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Ročna izbira omrežja |
Podatki o bateriji
| Vrsta baterije | Li-Ion, 4000 mAh |
| Maksimalen čas pogovora do | 1.920 minut |
| Možnost brezžičnega polnjenja |
Multimedija
| Glavna kamera | 48 M |
| Število in lastnosti glavnih kamer | 4 | glavna (48 MP) | ultra širokokotna (12 MP) | globinska (5 MP) | makro (5 MP) |
| Zoom glavne kamere | |
| Sprednja kamera | 32 M |
| Snemanje videoposnetkov | |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Mobilni brskalnik | |
| Internetni brskalnik | |
| Predvajanje AAC | |
| Predvajanje MP3 | |
| Predvajanje MP4 | |
| Predvajanje 3GP | |
| Pretočne vsebine |
Fizične lastnosti
| Velikost | 158,5 x 73,6 x 7,9 mm |
| Masa | 172 g |
| Tip SIM-kartice | nano SIM-kartica |
| Podpora za dve SIM-kartici | |
| Podpora za eSIM | |
| Priključek za zunanjo anteno | |
| Oblika | na dotik |
| Zaslon na dotik | |
| Velikost pomnilnika | 128 GB | do 104,8 GB za uporabnika |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 4 GB |
| Povečana odpornost | |
| Čitalec prstnih odtisov | |
| Lokacija čitalca prstnega odtisa | pod zaslonom |
Sporočanje
| SMS | |
| MMS | |
| E-poštni odjemalec | |
| Potisna e-pošta |
Povezovalne lastnosti
| Podpora za LTE Advanced | |
| LTE | |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 300 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 50 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (HSDPA) | do 42,0 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (HSUPA) | do 5,76 Mbit/s |
| UMTS (do 384 kbit/s) | |
| EDGE (do 264 kbit/s) | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Podpora IPv6 | |
| Deljenje internetne povezave (tethering) | |
| Sinhronizacija z računalnikom | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| M:Rokovnik | da (z aplikacijo M:Rokovnik) |
Klicne lastnosti in značilnosti
| HD-govor | |
| VoLTE | |
| VoWiFi | |
| Videotelefonija | |
| Telefonski imenik (št. vnosov) | dinamičen spomin + SIM |
| Prostoročno telefoniranje prek vgrajenega zvočnika | |
| Konferenčna zveza |
Dodatki
| NFC (brezkontaktno poslovanje) | |
| Budilka | |
| Diktafon | |
| Radio | da, z RDS |
| Imenik s slikami | |
| Posebno zvonjenje za določeno osebo | |
| Glasovno izbiranje | da, v angleščini |
Mobilna pisarna
| Pregledovanik Word | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Pregledovalnik Excel | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Pregledovalnik Power Point | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Pregledovalnik PDF | |
| Urejevalnik Word | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Urejevalnik Excel | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Urejevalnik Power Point | da, z nadgradnjo aplikacije |
Vsebina osnovnega kompleta
| Baterija | da, vgrajena |
| Podatkovni kabel | |
| Slušalka za prostoročno telefoniranje | |
| Omrežni polnilec | |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
Ostalo
| Prepoznava 041/031/051 | |
| Prednastavljena koda za zaklepanje naprave | uporabnik določi sam |
| Garancijska doba | 24 mesecev |
Internet + MMS Navodila za uporabo
| Izklop / vklop premijskih sporočil | Nastavitve > Aplikacije > desno zgoraj tri pikice > Posebni dostopi > Uporabite storitve SMS Premium |
| Hitro klicanje | meni Telefon > zavihek Stiki > Več > Hitro izbiranje |
| Zadnjih deset klicanih | meni Telefon > zavihek Nedavno |
| Dodajanje v imenik | meni Stiki > znak + |
| Blokiranje dohodnih klicev | meni Telefon > Več > Nastavitve > Blokiranje številk |
| Aktivacija tipkovnice med klicem (aparati z zaslonom na dotik) | Med pogovorom izberite ikono s tipkovnico. |
| Jakost slušalke | Med pogovorom s tipkami za glasnost ob desni strani mobitela |
| Vklop diktafona med pogovorom | Ne omogoča. |
| Izbira melodije za zvonjenje | meni Stiki > Poiščite želeni stik. > Uredi > Prikaži več > Melodija zvonjenja |
| Skrij / Prikaži ID | meni Telefon > Več > Nastavitve > Več nastavitev > Pokaži moj ID klicatelja |
| Utišanje zvonjenja | Med zvonjenjem s tipkama za glasnost ob levi strani mobitela ali med zvonjenjem mobitel obrnite. |
| Dostop do pisanja sporočil | meni Sporočila > ikona s pisalom |
| Vklop / Izklop predvidevanja vnosa besedila | Med pisanjem sporočila izberite na tipkovnici ikono z zobnikom. > Predvidevanje besedila ali prek menija Nastavitve > Splošno upravljanje > Jezik in vnos > Navidezna tipkovnica > Tipkovnica Samsung > Predvidevanje besedila |
| Blokiranje dohodnih sporočil | Odprite prejeto sporočilo. > Več > Blokiraj številko |
| Vpis številke SMS centra | meni Sporočila > Več > Nastavitve > Več nastavitev > Besedilna sporočila > Center za sporočila, številka centra je +38641001333 |
| Vklop fotoaparata | 2-krat na hitro pritisnite tipko za vklop oziroma meni Fotoaparat. |
| Ali aparat ima bliskavico | da |
| Kako do spleta | meni Internet ali Chrome |
| Prekinitev dostopa do spleta | Brskalnik deluje v ozadju, tako da je treba posebej zapreti aplikacijo. To storite tako, da izberete ikono z 2 polkvadratoma (levo od navidezne tipke s kvadratom) in aplikacijo zaprete z X. |
| Izklop mobilnih podatkov | Potegnite zavesico navzdol in izberite ikono Mobilni podatki ali prek menija Nastavitve. > Povezave > Poraba podatkov > Mobilni podatki |
| Zaklep telefona | kratek pritisk na tipko za vklop/izklop |
| Odklep telefona | 2-krat pritisk na ikono s kvadratkom ali kratek pritisk na tipko za vklop/izklop |
| Preklop vibra-zvonec | Potegnite zavesico navzdol in izberite Zvok. |
| Izbira jezika | meni Nastavitve > Splošno upravljanje > Jezik in vnos > Jezik |
| Popoln izbris aparata (varnostna koda) | meni Nastavitve > Splošno upravljanje > Ponastavi > Ponastavi na tovarniške podatke > Ponastavi napravo (kode ni treba vpisati) |
| Vklop Možnosti za razvijalce | meni Nastavitve > O telefonu > Infomacije o programski opremi > 7-krat kliknite na Številko gradnje. |
| Ročna izbria operaterja | meni Nastavitve > Povezave > Mobilna omrežja > Omrežni operaterji |
| Odstranitev aplikacij | meni Nastavitve > Aplikacije |
