Samsung Galaxy A32 5G
Podatkovno omrežje nove generacije z močjo 5G hitrosti bo spremenilo vašo izkušnjo deljenja vsebin – od brezhibnega igranja iger in pretakanja vsebin do izjemno hitre souporabe in prenosa. Nadgradite Galaxy A32 5G in pospešite svojo izkušnjo mobilnega telefona. Razširite svoj pogled na 165,5 mm brezkončni V zaslon Galaxy A32 5G telefona in videli boste, kaj ste zamujali. S HD+ tehnologijo bodo vsakodnevne vsebine videti neverjetno ostre, jasne in osupljive.
Za naročnike Telekoma Slovenije že od 1 € naprej.
Galaxy A32 5G ni samo lep, ampak tudi prijeten na dotik. Brezčasna oblika vključuje nežne svetleče odtenke in manjše ohišje zadnje kamere za prepoznaven slog.
Ujemite nepozabne trenutke v jasnih podrobnostih z 48-megapikselno glavno kamero. Razširite kot gledanja z ultraširokokotno kamero. Prilagodite ostrino z globinsko kamero ali pa se približajte vsem podrobnostim z makrokamero. Približajte se s 5 MP makrokamero in odkrijte podrobnosti, ki bi jih sicer zamudili. Fotografijam doda naravni bokeh učinek, da vaš motiv resnično izstopa iz ozadja.
Izkoristite dan z baterijo, ki vas ne bo ovirala, 5000 mAh baterija vam omogoča, da ure in ure počnete to, kar želite. S 15W prilagodljivim hitrim polnjenjem bo vaš Galaxy A32 5G pametni telefon nemudoma spet napolnjen. Z Game Booster aplikacijo lahko izboljšate uspešnost. Preprečite motnje in izboljšajte svojo igro z namenskim vmesnikom in preprosto dosegljivim menijem.
Frame Booster skrbi za gladko tekočo grafiko z naravnim videzom gibanja. Še bolje boste igrali, ko se Game Booster nauči vaših vzorcev uporabe ter z njimi optimizira baterijo, temperaturo in pomnilnik. Galaxy A32 5G združuje moč osemjedrnega procesorja za hitro in učinkovito zmogljivost ne glede na nalogo. Uživajte v 128 GB notranjega pomnilnika ali pa zagotovite še več prostora za shranjevanje z 1TB mikroSD kartico. Že od samega začetka je v programsko in strojno opremo telefona vgrajen Samsung Knox sistem, ki telefon varuje od trenutka vklopa. Z zaščito na več ravneh varuje najobčutljivejše podatke pred zlonamernimi in škodljivimi grožnjami.
Poglejte si video predstavitev telefona Sasmung galaxy A32 5 G
Samsung Galaxy A32 5G
Število in lastnosti glavnih kamer:
- širokokotna (48 MP)
- ultra širokokotna (8 MP)
- globinska (2 MP)
- makro (5 MP)
Sprednja kamera
- 13 M
Operacijski sistem ob začetku prodaje
- Android 11
Predstavitev:
- čas pogovora do 2160 minut
- 128 GB vgrajenega spomina (do 107 GB za uporabnika)
- 4 GB delovnega spomina
- 8-jedrni procesor z 2 GHz
- operacijski sistem Android 11 v slovenščini
- HD+ zaslon, diagonala 16,55 cm (6,5″), ločljivost 720 x 1600 točk, 269 PPI
- 4 glavne kamere (širokokotna (48 MP), ultra širokokotna kamera (8 MP), makro kamera (5 MP) in globinska kamera (2 MP))
- zmogljiva baterija s 5000 mAh in funkcijo hitrega polnjenja
- bralnik prstnih odtisov vgrajen v tipko za vklop
- deluje z nano SIM-kartico
- vložišče za dodatno nano SIM-kartico
- razširljiv spomin (mikro SD-kartica)
Podrobnosti
| Procesor | 8| 2 GHz |
| Meni v slovenskem jeziku | |
| Ločljivost | 1600 x 720 točk, 269 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona | 16,55 cm |
| Reža za spominsko kartico | mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 1 TB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik | |
| SAR-vrednost | 1,081 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android 11 |
| Frekvenčno območje 5G | 700/ 850/ 900/ 1800/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600/ 3500 MHz |
| Frekvenčna območja LTE | 700/ 800/ 850/ 900/ 1800/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 1900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Ročna izbira omrežja |
Podatki o bateriji
| Vrsta baterije | Li-Ion, 5000 mAh |
| Maksimalen čas pogovora do | 2.160 minut |
| Možnost brezžičnega polnjenja |
Multimedija
| Glavna kamera | 48 M |
| Število in lastnosti glavnih kamer | 4 | širokokotna (48 MP) | ultra širokokotna (8 MP) | globinska (2 MP) | makro (5 MP) |
| Zoom glavne kamere | |
| Sprednja kamera | 13 M |
| Snemanje videoposnetkov | |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Mobilni brskalnik | |
| Internetni brskalnik | |
| Predvajanje AAC | |
| Predvajanje MP3 | |
| Predvajanje MP4 | |
| Predvajanje 3GP | |
| Pretočne vsebine |
Fizične lastnosti
| Tip | ročni |
| Velikost | 164,2 x 76,1 x 9,1 mm |
| Masa | 205 g |
| Tip SIM-kartice | nano SIM-kartica |
| Podpora za dve SIM-kartici | |
| Podpora za eSIM | |
| Priključek za zunanjo anteno | |
| Oblika | na dotik |
| Zaslon na dotik | |
| Velikost pomnilnika | 128 GB | do 107 GB za uporabnika |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 4 GB |
| Povečana odpornost | |
| Čitalec prstnih odtisov | |
| Lokacija čitalca prstnega odtisa | v tipki za vklop / izklop |
Sporočanje
| SMS | |
| MMS | |
| E-poštni odjemalec | |
| Potisna e-pošta |
Povezovalne lastnosti
| Podpora za 5G | |
| Podpora za LTE Advanced | |
| LTE | |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 600 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 75 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (HSDPA) | do 42,0 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (HSUPA) | do 5,76 Mbit/s |
| UMTS (do 384 kbit/s) | |
| EDGE (do 264 kbit/s) | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Podpora IPv6 | |
| Deljenje internetne povezave (tethering) | |
| Sinhronizacija z računalnikom | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| M:Rokovnik | da (z aplikacijo M:Rokovnik) |
Klicne lastnosti in značilnosti
| HD-govor | |
| VoLTE | |
| VoWiFi | |
| Videotelefonija | |
| Telefonski imenik (št. vnosov) | dinamični pomnilnik + SIM |
| Prostoročno telefoniranje prek vgrajenega zvočnika | |
| Konferenčna zveza |
Dodatki
| NFC (brezkontaktno poslovanje) | |
| Budilka | |
| Diktafon | |
| Radio | da, z RDS |
| Imenik s slikami | |
| Posebno zvonjenje za določeno osebo | |
| Glasovno izbiranje | da, v angleščini |
Mobilna pisarna
| Pregledovanik Word | |
| Pregledovalnik Excel | |
| Pregledovalnik Power Point | |
| Pregledovalnik PDF | |
| Urejevalnik Word | |
| Urejevalnik Excel | |
| Urejevalnik Power Point |
Vsebina osnovnega kompleta
| Baterija | da, vgrajena |
| Podatkovni kabel | |
| Slušalka za prostoročno telefoniranje | |
| Omrežni polnilec | |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
Ostalo
| Prepoznava 041/031/051 | |
| Prednastavljena koda za zaklepanje naprave | uporabnik določi sam |
| Garancijska doba | 24 mesecev |
Cena z vezavo
| NEO Svet C in NEO SuperNet – Skupna ugodnost | |
| 12 mesecev | 24 mesecev |
| 1,00 € | |
| NEO Svet B – Skupna ugodnost | |
| 230,28 € ali 12 x 19,19 € | 88,56 € ali 24 x 3,69 € |
| Novi naročniki fiksnih paketov | |
| 230,28 € ali 12 x 19,19 € | 136,55 € ali 24 x 5,69 € |
| Naj 5G, NekiNeki, NEO Svet C, NEO SuperNet, Dostopni B in C, Neodvisni B in Mobilni Net Neomejeni 5G | |
| 180,36 € ali 12 x 15,03 € | 136,55 € ali 24 x 5,69 € |
| NEO Svet A – Skupna ugodnost | |
| 136,55 € ali 24 x 5,69 € | |
| Obstoječi naročniki fiksnih paketov | |
| 230,28 € ali 12 x 19,19 € | 141,61 € ali 24 x 5,90 € |
| Naj C, Naj B, NEO Svet B, Za dva, Dostopni A, Mobilni Net Brezskrbni, paketi Modri, Druga številka – Naj poslovni in Premium/Enostavni poslovni paket | |
| 216,35 € ali 12 x 18,03 € | 185,04 € ali 24 x 7,71 € |
| Naj A, NEO Svet A, Neodvisni A, Dostopni Start, Mobilni Net Napredni, paketi Druga številka in paketi SIM 2 | |
| 230,28 € ali 12 x 19,19 € | 220,56 € ali 24 x 9,19 € |
| Redna cena | 319,01 € | |
Več informacij o predstavljenem mobiteu lahko najdš na Samsungovi stran: Samsung Galaxy A32 5G
Vabljeni v naše poslovalnice
Obiščite nas. Udobno se namestite. Zaupajte nam vaše želje. Poiskali bomo pravo rešitev za vas. Ker si želimo, da iz naših poslovalnic odidete z nasmehom na obrazu.
Prodajalna Mobtel Velenjka
Tel: 051 344 244
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Interspar Velenje
Tel: 041 703 699
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Center Vič
Tel: 041 666 707
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Tuš center Rogaška Slatina
Tel: 051 688 666
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Mozirje
Tel: 051 303 003
Email: info@mobtel.si
