Samsung Galaxy A32
Naglejte se živahnih podrobnosti s FHD+ Super AMOLED zaslonom, ki dosega 800 nitov za jasno sliko, tudi ob močnejši dnevni svetlobi. Zaščita za udobje oči zmanjšuje modro svetlobo, s funkcijo resnično tekoče pa je pogled tekoč ne glede na to, ali igrate igre ali brskate. Vse to na razsežnem 162,1 mm (6,4”) ) brezkončnem U zaslonu.
Za naročnike Telekoma Slovenije že od 160,32 € ali 24 x 6,68 €
V prosti prodaji 299,00 €
Galaxy A32 z minimalistično obliko z osupljivim slogom
Objemite elegantno obliko z mehkimi robovi na osupljivem Galaxy A32 pametnem telefonu. S prepoznavno obliko kamere in svetlečim hrbtnim delom telefon ne le izstopa, temveč postavlja nov standard. Izbirajte med štirimi barvami, ki bodo pritegnile poglede: črna, bela, modra in vijolična.
Galaxy A32 z neverjetno kamero, ki ujame vsako podrobnost
Sistem kamere z več objektivi na Galaxy A32 pametnem telefonu vaše fotografije povzdigne na naslednjo raven. Snemajte v izjemno visoki ločljivosti s 64 MP glavno kamero za jasne in čiste fotografije podnevi. Razširite kot gledanja z ultraširokokotno kamero. Prilagodite ostrino z globinsko kamero ali pa se približajte vsem podrobnostim z makrokamero.
Izpostavite ospredje z globinsko kamero
5 MP globinska kamera vam omogoča prilagajanje globine polja na vaših fotografijah. S preprostim dotikom lahko enostavno prilagodite zameglitev ozadja svojega motiva za visokokakovostne fotografije portreta, ki resnično izstopajo.
Makrokamera se osredotoči na najmanjše podrobnosti
Približajte se s 5 MP makrokamero in izpostavite še tiste najmanjše podrobnosti svoje fotografije. Fotografijam doda naravni bokeh učinek, da vaš motiv resnično izstopa iz ozadja.
Ultraširokokotna kamera za izjemne trenutke
8 MP ultraširokokotna kamera s 123-stopinjskim pogledom vidi svet podobno kot človeško oko in tako omogoča fotografiranje z boljšo perspektivo.
Sprednja kamera za izjemne selfije
Postavite se v pozo in posnemite osupljive selfije z 20 MP sprednjo kamero na Galaxy A32 pametnem telefonu. Naj vas razveseljujejo jasne podrobnosti ali pa uporabite zameglitev ozadja z bokeh učinkom, ki bo vaše selfije spremenil v avtoportrete.
Galaxy A32 – neverjetna zmogljivost, da naredite več takoj
Ne glede na to, ali ste osredotočeni na eno nalogo ali na več nalog hkrati, vam Galaxy A32 prinaša izjemno zmogljivost z naprednim osemjedrnim procesorjem in do 4 GB. S 128 GB notranjega pomnilnika boste lahko shranili več vsebin in jih izbrisali manj. Če vam to ne zadostuje, dodajte do 1 TB z mikroSD kartico.
Galaxy A32 z izjemno 5.000 mAh baterijo
5000 mAh (tipična) baterija vam daje več časa, da počnete to, kar vam je všeč – pretakanje in deljenje vsebin, igranje iger in še več. Umetna inteligenca za upravljanje moči zazna in se prilagodi vašim navadam glede uporabljanja mobilnega telefona za dolgotrajno moč. S 15-vatnim prilagodljivim hitrim polnjenjem bo vaš Galaxy A32 pametni telefon nemudoma spet napolnjen.
Samsung Galaxy A32
Število in lastnosti glavnih kamer:
- širokokotna (64 MP)
- ultra širokokotna (8 MP)
- globinska (5 MP)
- makro (5 MP)
Sprednja kamera
- 20 M
Ločljivost
- 2400 x 1080 točk, 412 PPI, 16 milijonov barv
Predstavitev:
- čas pogovora do 2040 minut
- 128 GB vgrajenega spomina (do 103 GB na voljo za uporabnika)
- 4 GB delovnega spomina
- 8-jedrni procesor z 2,0 + 1,8 GHz
- operacijski sistem Android 11 v slovenščini
- FHD+ Super AMOLED zaslon, diagonala 16,2 cm (6,4″), ločljivost 2400 x 1080 točk, 412 PPI in osveževanjem 90 Hz
- 4 glavne kamere (širokokotna (64 MP), ultra širokokotna kamera (8 MP), makro kamera (5 MP) in globinska kamera (5 MP))
- zmogljiva baterija s 5000 mAh
- bralnik prstnih odtisov vgrajen v pod zaslon mobitela
- dodatna zaščita podatkov s Samsung Knox
- deluje z nano SIM-kartico
- podpora za delovanje z dvema karticama SIM
Podrobnosti
Glavne značilnosti
| Procesor | 8| 2,0 + 1,8 GHz |
| Meni v slovenskem jeziku | |
| Ločljivost | 2400 x 1080 točk, 412 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona | 16,2 cm |
| Reža za spominsko kartico | mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 1 TB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik | |
| SAR-vrednost | 1,299 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android 11 |
| Frekvenčna območja LTE | 700/ 800/ 850/ 900/ 1800/ 1900/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 1900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Ročna izbira omrežja |
Podatki o bateriji
| Vrsta baterije | Li-Ion, 5000 mAh |
| Maksimalen čas pogovora do | 2.040 minut |
| Možnost brezžičnega polnjenja |
Multimedija
| Glavna kamera | 64 M |
| Število in lastnosti glavnih kamer | širokokotna (64 MP) | ultra širokokotna (8 MP) | globinska (5 MP) | makro (5 MP) |
| Zoom glavne kamere | |
| Sprednja kamera | 20 M |
| Snemanje videoposnetkov | |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 1920 x 1080 točk |
| Mobilni brskalnik | |
| Internetni brskalnik | |
| Predvajanje AAC | |
| Predvajanje MP3 | |
| Predvajanje MP4 | |
| Predvajanje 3GP | |
| Pretočne vsebine |
Fizične lastnosti
| Velikost | 158,9 x 73,6 x 8,4 mm |
| Masa | 184 g |
| Tip SIM-kartice | nano SIM-kartica |
| Podpora za dve SIM-kartici | |
| Podpora za eSIM | |
| Priključek za zunanjo anteno | |
| Oblika | na dotik |
| Zaslon na dotik | |
| Velikost pomnilnika | 128 GB | do 103 GB za uporabnika |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 4 GB |
| Povečana odpornost | |
| Čitalec prstnih odtisov | |
| Lokacija čitalca prstnega odtisa | pod zaslonom |
Sporočanje
| SMS | |
| MMS | |
| E-poštni odjemalec | |
| Potisna e-pošta |
Povezovalne lastnosti
| Podpora za 5G | |
| Podpora za LTE Advanced | |
| LTE | |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 300 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 75 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (HSDPA) | do 42,0 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (HSUPA) | do 5,76 Mbit/s |
| UMTS (do 384 kbit/s) | |
| EDGE (do 264 kbit/s) | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Podpora IPv6 | |
| Deljenje internetne povezave (tethering) | |
| Sinhronizacija z računalnikom | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| M:Rokovnik | da (z aplikacijo M:Rokovnik) |
Klicne lastnosti in značilnosti
| HD-govor | |
| VoLTE | |
| VoWiFi | |
| Videotelefonija | |
| Telefonski imenik (št. vnosov) | dinamični pomnilnik + SIM |
| Prostoročno telefoniranje prek vgrajenega zvočnika | |
| Konferenčna zveza |
Dodatki
| NFC (brezkontaktno poslovanje) | |
| Budilka | |
| Diktafon | |
| Radio | |
| Imenik s slikami | |
| Posebno zvonjenje za določeno osebo | |
| Glasovno izbiranje | da, v angleščini |
Mobilna pisarna
| Pregledovanik Word | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Pregledovalnik Excel | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Pregledovalnik Power Point | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Pregledovalnik PDF | |
| Urejevalnik Word | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Urejevalnik Excel | da, z nadgradnjo aplikacije |
| Urejevalnik Power Point | da, z nadgradnjo aplikacije |
Vsebina osnovnega kompleta
| Baterija | da, vgrajena |
| Podatkovni kabel | |
| Slušalka za prostoročno telefoniranje | |
| Omrežni polnilec | |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
Ostalo
| Prepoznava 041/031/051 | |
| Prednastavljena koda za zaklepanje naprave | uporabnik določi sam |
| Garancijska doba | 24 mesecev |
Uradna stran telefona Samsung Galaxy A32 je dostopna na strani: https://www.samsung.com/si/smartphones/galaxy-a/galaxy-a32-awesome-blue-128gb-sm-a325fzbgeue/
Cena z vezavo
| Naj 5G, NekiNeki, Naj C, NEO Svet C, NEO SuperNet, Dostopni B in C, Neodvisni B in Mobilni net C | ||
| 12 mesecev | 24 mesecev | |
| 351,36 € ali 12 x 29,28 € | 198,36 € ali 12 x 16,53 € | |
| Naj C akcija, Naj B, NEO Svet B, Za dva, Dostopni A, paketi Modri, Dogaja, Druga številka – Naj poslovni in Premium/Enostavni poslovni paket | ||
| 234,36 € ali 12 x 19,53 € | 208,32 € ali 24 x 8,68 € | |
| Naj A, NEO Svet A, Neodvisni A, Dostopni Start, paketi Druga številka in paketi SIM 2 | ||
| 255,36 € ali 12 x 21,28 € | 245,04 € ali 24 x 10,21 € | |
| Redna cena | 299,00 € | |
Vabljeni v naše poslovalnice
Obiščite nas. Udobno se namestite. Zaupajte nam vaše želje. Poiskali bomo pravo rešitev za vas. Ker si želimo, da iz naših poslovalnic odidete z nasmehom na obrazu.
Prodajalna Mobtel Velenjka
Tel: 051 344 244
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Interspar Velenje
Tel: 041 703 699
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Center Vič
Tel: 041 666 707
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Tuš center Rogaška Slatina
Tel: 051 688 666
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Mozirje
Tel: 051 303 003
Email: info@mobtel.si

