realme telefoni
- realme je trenutno 6. največja blagovna znamka telefonov na svetu – z daleč največjo letno rastjo
- je del koncerna BBK v katerem so Oppo, Vivo, realme in OnePlus – skupaj predstavljajo več kot 25% trga in so s tem največji proizvajalec telefonov na svetu
- realme telefoni so sestavljeni na istem tekočem traku kot Oppo in vsebujejo marsikatero tehnologijo matičnega podjetja
- Amoled zasloni v realme telefonih so Samsungovi, senzorji kamer so povečini Sony, tehnologija hitrega polnjenja je patentirana s strani Oppa
- Programska oprema je licenčni Android, ki bazira na Oppo različici. Gre za hitro in zelo čisto verzijo Androida. Popravki in nadgradnje so redni.
- Vsak realme telefon omogoča kloniranje podatkov v/iz vseh vrst android in apple telefonov.
- Za realme telefone velja, da so precej kompaktni (debeline cca 8mm) – večina jih uporablja napredno liquid hlajenje proti pregrevanju
- Telefoni realme uporabljajo programske rešitve in algoritme Oppa za čim boljšo kakovost fotografij.
- realme telefoni se v Sloveniji prodajajo dobro leto dni
- uradni realme servis je v Sloveniji – Ljubljana
Realme 8 – super AMOLED v vstopnem razredu
Procesor
8| 2 GHz
Velikost pomnilnika
64 GB | do 50 GB za uporabnika
Število in lastnosti glavnih kamer
-glavna (64 MP)
-širokokotna (8 MP)
-makro (2 MP)
-mono (2 MP)
Predstavitev:
- 64 GB vgrajenega spomina (do 50 GB za uporabnika)
- 4 GB delovnega spomina
- 6-jedrni procesor 2,0 GHz
- operacijski sistem Android 11 v slovenščini
- zmogljiv zaslon, diagonale 16,3 cm (6,4″) in ločljivost 2400 x 1080 točk (411 PPI)
- zadnja četverna kamera (glavna (64 MP), širokokotna (8 MP), makro (2 MP) in mono (2 MP)
- zmogljiva baterija s 5000 mAh
- bralnik prstnih odtisov vgrajen pod zaslon mobitela
- deluje z nano SIM-kartico
- vložišče za dodatno nano-SIM kartico in spominsko kartico mikro SD
Podrobnosti
Glavne značilnosti
| Procesor | 8| 2 GHz |
| Meni v slovenskem jeziku | |
| Ločljivost | 2400 x 1080 točk, 411 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona | 16,3 cm |
| Reža za spominsko kartico | mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 256 GB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik | |
| SAR-vrednost | 1,275 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android 11 |
| Frekvenčna območja LTE | 850/ 900/ 1800/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Ročna izbira omrežja |
Podatki o bateriji
| Vrsta baterije | Li-Polymer, 5000 mAh |
| Maksimalen čas pogovora do | 3.420 minut |
| Maksimalen čas pripravljenosti do | 893 ur |
| Možnost brezžičnega polnjenja |
Multimedija
| Glavna kamera | 64 M |
| Število in lastnosti glavnih kamer | 4 | glavna (64 MP) | širokokotna (8 MP) | makro (2 MP) | mono (2 MP) |
| Zoom glavne kamere | |
| Sprednja kamera | 16 M |
| Snemanje videoposnetkov | |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Mobilni brskalnik | |
| Internetni brskalnik | |
| Predvajanje AAC | |
| Predvajanje MP3 | |
| Predvajanje MP4 | |
| Predvajanje 3GP | |
| Pretočne vsebine |
Fizične lastnosti
| Tip | ročni |
| Velikost | 160,6 x 73,9 x 8 mm |
| Masa | 177 g |
| Tip SIM-kartice | nano SIM-kartica |
| Podpora za dve SIM-kartici | |
| Podpora za eSIM | |
| Priključek za zunanjo anteno | |
| Oblika | na dotik |
| Zaslon na dotik | |
| Velikost pomnilnika | 64 GB | do 50 GB za uporabnika |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 4 GB |
| Povečana odpornost | |
| Čitalec prstnih odtisov | |
| Lokacija čitalca prstnega odtisa | pod zaslonom |
Sporočanje
| SMS | |
| MMS | |
| E-poštni odjemalec | |
| Potisna e-pošta |
Povezovalne lastnosti
| Podpora za 5G | |
| Podpora za LTE Advanced | |
| LTE | |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 300 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 75 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (HSDPA) | do 42,0 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (HSUPA) | do 5,76 Mbit/s |
| UMTS (do 384 kbit/s) | |
| EDGE (do 264 kbit/s) | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Podpora IPv6 | |
| Deljenje internetne povezave (tethering) | |
| Sinhronizacija z računalnikom | |
| Bluetooth | |
| USB |
Klicne lastnosti in značilnosti
| HD-govor | |
| VoLTE | |
| VoWiFi | |
| Videotelefonija | |
| Telefonski imenik (št. vnosov) | dinamični pomnilnik + SIM |
| Prostoročno telefoniranje prek vgrajenega zvočnika | |
| Konferenčna zveza |
Dodatki
| NFC (brezkontaktno poslovanje) | |
| Budilka | |
| Diktafon | |
| Radio | |
| Imenik s slikami | |
| Posebno zvonjenje za določeno osebo | |
| Glasovno izbiranje | da, v angleščini |
Mobilna pisarna
| Pregledovanik Word | |
| Pregledovalnik Excel | |
| Pregledovalnik Power Point | |
| Pregledovalnik PDF | |
| Urejevalnik Word | |
| Urejevalnik Excel | |
| Urejevalnik Power Point |
Vsebina osnovnega kompleta
| Baterija | da, vgrajena |
| Podatkovni kabel | |
| Slušalka za prostoročno telefoniranje | |
| Omrežni polnilec | |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo | |
| Dodatno | silikonski ovitek |
Ostalo
| Prepoznava 041/031/051 | |
| Prednastavljena koda za zaklepanje naprave | uporabnik določi sam |
| Garancijska doba | 24 mesecev |
Cena z vezavo
| 12 mesecev | 24 mesecev |
| Ugodnost 36: Naj B, Naj C, Naj 5G, SUPR, Druga številka – Naj poslovni, NEO Svet B, NEO Svet C, NEO SuperNet, paketi Modri, Mobilni Net Brezskrbni | |
| 36 x 4,26 € | |
| Naj B, Naj C, Naj 5G, SUPR, Druga številka – Naj poslovni, NEO Svet B, NEO Svet C, NEO SuperNet, paketi Modri, Mobilni Net Brezskrbni | |
| 153,35 € ali 12 x 12,78 € | 128,16 € ali 24 x 5,34 € |
| Naj A, NEO Svet A, Neodvisni A, Dostopni Start, Mobilni Net Napredni, paketi Druga številka in paketi SIM 2 | |
| 175,08 € ali 12 x 14,59 € | 165,11 € ali 24 x 6,88 € |
| Redna cena | 209,00 € |
Več informacij o predstavljenih mobitelih lahko najdš na Realme straneh: https://www.realme.com/global/
Realme 8 Pro
je idealna izbira za vse, ki iščete odlično kamero v ugodnem cenovnem razredu.
Procesor
8| Qualcomm® Snapdragon™ 720G| 2,3 + 1,8 GHz
Velikost pomnilnika
128 GB | do 111 GB za uporabnika
Število in lastnosti glavnih kamer
-širokokotna (108 MP)
-ultra širokokotna (8 MP)
-makro (2 MP)
-monokromatska leča (2 MP)
Predstavitev:
- čas pogovora do 1920 minut
- čas pripravljenosti do 582 ur
- 128 GB vgrajenega spomina (do 111 GB za uporabnika)
- 8 GB delovnega spomina
- 8-jedrni procesor Qualcomm® Snapdragon™ 720G (2,3 + 1,8 GHz)
- operacijski sistem Android 11 v slovenščini ter napredni vmesnik realme UI 2.0
- AMOLED zaslon FHD+, diagonale 16,3 cm (6,4″), ločljivosti 1080 x 2400 točk, 411 PPI
- čitalec prstnih odtisov pod zaslonom
- štiri glavne kamere (širokokotna (108 MP), ultra širokokotna (8 MP), makro kamera (2 MP) in monokromatska leča (2 MP))
- sprednja kamera z 16 MP
- zmogljiva baterija s 4500 mAh in podporo hitrega polnjenja (50 W), ki za polnjenje potrebuje le 47 minut (z uporabo priloženega polnilca)
- deluje z nano SIM-kartico
- vložišče za dodatno kartico SIM
- razširljiv spomin (mikro SD-kartica)
Podrobnosti
Glavne značilnosti
| Procesor | 8| Qualcomm® Snapdragon™ 720G| 2,3 + 1,8 GHz |
| Meni v slovenskem jeziku | |
| Ločljivost | 2400 x 1800 točk, 411 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona | 16,3 cm |
| Reža za spominsko kartico | mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 256 GB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik | |
| SAR-vrednost | 1,107 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android 11 |
| Frekvenčna območja LTE | 850/ 900/ 1800/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Ročna izbira omrežja |
Podatki o bateriji
| Vrsta baterije | Li-Poly, 4500 mAh |
| Maksimalen čas pogovora do | 1.920 minut |
| Maksimalen čas pripravljenosti do | 582 ur |
| Možnost brezžičnega polnjenja |
Multimedija
| Glavna kamera | 108 M |
| Število in lastnosti glavnih kamer | 4 | širokokotna (108 MP) | ultra širokokotna (8 MP) | makro (2 MP) | monokromatska leča (2 MP) |
| Zoom glavne kamere | |
| Sprednja kamera | 16 M |
| Snemanje videoposnetkov | |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Mobilni brskalnik | |
| Internetni brskalnik | |
| Predvajanje AAC | |
| Predvajanje MP3 | |
| Predvajanje MP4 | |
| Predvajanje 3GP | |
| Pretočne vsebine |
Fizične lastnosti
| Velikost | 160,6 x 73,9 x 8,1 mm |
| Masa | 176 g |
| Tip SIM-kartice | nano SIM-kartica |
| Podpora za dve SIM-kartici | |
| Podpora za eSIM | |
| Priključek za zunanjo anteno | |
| Oblika | na dotik |
| Zaslon na dotik | |
| Velikost pomnilnika | 128 GB | do 111 GB za uporabnika |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 8 GB |
| Povečana odpornost | |
| Čitalec prstnih odtisov | |
| Lokacija čitalca prstnega odtisa | pod zaslonom |
Sporočanje
| SMS | |
| MMS | |
| E-poštni odjemalec | |
| Potisna e-pošta |
Povezovalne lastnosti
| Podpora za 5G | |
| Podpora za LTE Advanced | |
| LTE | |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 300 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 50 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (HSDPA) | do 42,0 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (HSUPA) | do 5,76 Mbit/s |
| UMTS (do 384 kbit/s) | |
| EDGE (do 264 kbit/s) | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Podpora IPv6 | |
| Deljenje internetne povezave (tethering) | |
| Sinhronizacija z računalnikom | |
| Bluetooth | |
| USB |
Klicne lastnosti in značilnosti
| HD-govor | |
| VoLTE | |
| VoWiFi | |
| Videotelefonija | |
| Telefonski imenik (št. vnosov) | dinamični pomnilnik + SIM |
| Prostoročno telefoniranje prek vgrajenega zvočnika | |
| Konferenčna zveza |
Dodatki
| NFC (brezkontaktno poslovanje) | |
| Budilka | |
| Diktafon | |
| Radio | |
| Imenik s slikami | |
| Posebno zvonjenje za določeno osebo | |
| Glasovno izbiranje | da, v angleščini |
Mobilna pisarna
| Pregledovanik Word | |
| Pregledovalnik Excel | |
| Pregledovalnik Power Point | |
| Pregledovalnik PDF | |
| Urejevalnik Word | |
| Urejevalnik Excel | |
| Urejevalnik Power Point |
Vsebina osnovnega kompleta
| Baterija | da, vgrajena |
| Podatkovni kabel | |
| Slušalka za prostoročno telefoniranje | |
| Omrežni polnilec | |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo | |
| Dodatno | silikonski ovitek |
Ostalo
| Prepoznava 041/031/051 | |
| Prednastavljena koda za zaklepanje naprave | uporabnik določi sam |
| Garancijska doba | 24 mesecev |
Cena z vezavo
| 12 mesecev | 24 mesecev |
| Skupna ugodnost: NEO Svet B, NEO Svet C in NEO SuperNet | |
| 280,69 € ali 12 x 23,39 € | 126,97 € ali 24 x 5,29 € |
| Naj B, Naj C, Naj 5G, SUPR, Druga številka – Naj poslovni, NEO Svet B, NEO Svet C, NEO SuperNet, paketi Modri, Mobilni Net Brezskrbni | |
| 261,36 € ali 12 x 21,78 € | 234,96 € ali 24 x 9,79 € |
| Naročniki fiksnih paketov | |
| 280,69 € ali 12 x 23,39 € | 234,96 € ali 24 x 9,79 € |
| Naj A, NEO Svet A, Neodvisni A, Dostopni Start, Mobilni Net Napredni, paketi Druga številka in paketi SIM 2 | |
| 280,69 € ali 12 x 23,39 € | 271,44 € ali 24 x 11,31 € |
| Redna cena | 339,00 € |
Več informacij o predstavljenih mobitelih lahko najdš na Realme straneh: https://www.realme.com/global/
Vabljeni v naše poslovalnice
Obiščite nas. Udobno se namestite. Zaupajte nam vaše želje. Poiskali bomo pravo rešitev za vas. Ker si želimo, da iz naših poslovalnic odidete z nasmehom na obrazu.
Prodajalna Mobtel Velenjka
Tel: 051 344 244
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Interspar Velenje
Tel: 041 703 699
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Center Vič
Tel: 041 666 707
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Jager Center Rogaška Slatina
Tel: 051 688 666
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Mozirje Jager Center Mozirje
Tel: 051 303 003
Email: info@mobtel.si


