Profesionalne kamere. Profesionalni zaslon. Profesionalno delovanje.

Obsedenost s podrobnostmi.
Štiri nove steklene mat prevleke. Diagonala 14,7 cm ali 16,5 cm. OLED-zaslon Super Retina XDR na dotik.1 Najmočnejše steklo, ki ga je najti pri pametnem mobitelu.

Tri kamere, ki delujejo kot ena.




Najkakovostnejši videoposnetki pri pametnih mobitelih.
Snemajte videoposnetke v 4K z digitalno povečavo in 60 sličicami na sekundo. Zajemite štirikrat širšo sliko in jo popravite z novimi funkcionalnostmi, kot so obračanje, izrezovanje in filtri.


Tehnologija, ki premaga šibko svetlobo.
Nočni način samodejno popravi posnetke v šibkejši svetlobi – najsi je to obisk romantično zatemnjene restavracije ali sončni zahod na plaži.
Mnogo več moči. Mnogo bolj vzdržljiva baterija.
Pridobite kar do 5 ur zmogljivejšo baterijo pri iPhonu 11 Pro Max in do 4 ure pri iPhonu 11 Pro.2 Hitro polnjenje z vključenim polnilcem z 18 W. Najhitrejši čip A13 Bionic z novo generacijo Neural Engine.


Glavne značilnosti
| Procesor | čip A13 Bionic z novo, tretjo, generacijo Neural Engine |
| Meni v slovenskem jeziku | |
| Ločljivost | 2688 x 1242 točk, 458 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona | 16,5 cm |
| Reža za spominsko kartico | nima razširitvenega mesta |
| Vgrajen GPS-sprejemnik | |
| SAR-vrednost | 0,99 W/kg |
| Operacijski sistem | iOS 13 |
| Frekvenčna območja LTE | 600/ 700/ 800/ 850/ 900/ 1700/ 1800/ 1900/ 2000/ 2100/ 2300/ 2500/ 600/ 3500/ 5200 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 1700/ 1900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Ročna izbira omrežja |
Podatki o bateriji
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Možnost brezžičnega polnjenja |
Multimedija
| Glavna kamera | 12 M |
| Število in lastnosti glavnih kamer | 3 | širokokotna (12 MP) | ultra širokokotna (12 MP) | telefoto (12 MP) |
| Zoom glavne kamere | |
| Sprednja kamera | 12 M |
| Snemanje videoposnetkov | |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Mobilni brskalnik | |
| Internetni brskalnik | |
| Predvajanje AAC | |
| Predvajanje MP3 | |
| Predvajanje MP4 | |
| Predvajanje 3GP | |
| Pretočne vsebine |
Fizične lastnosti
| Velikost | 158 x 77,8 x 8,1 mm |
| Masa | 226 g |
| Tip SIM-kartice | nano SIM-kartica |
| Podpora za dve SIM-kartici | da, eSIM |
| Podpora za eSIM | |
| Priključek za zunanjo anteno | |
| Oblika | na dotik |
| Zaslon na dotik | |
| Čitalec prstnih odtisov |
Sporočanje
| SMS | |
| MMS | |
| E-poštni odjemalec | |
| Potisna e-pošta |
Povezovalne lastnosti
| LTE | |
| Podpora za LTE Advanced | |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 600 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 50 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (HSDPA) | |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (HSUPA) | |
| UMTS (do 384 kbit/s) | |
| EDGE (do 264 kbit/s) | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Podpora IPv6 | |
| Deljenje internetne povezave (tethering) | |
| Sinhronizacija z računalnikom | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| M:Rokovnik | da (z aplikacijo M:Rokovnik) |
Klicne lastnosti in značilnosti
| HD-govor | |
| VoLTE | |
| VoWiFi | |
| Videotelefonija | |
| Telefonski imenik (št. vnosov) | dinamični pomnilnik + SIM |
| Prostoročno telefoniranje prek vgrajenega zvočnika | |
| Konferenčna zveza |
Dodatki
| NFC (brezkontaktno poslovanje) | |
| Budilka | |
| Diktafon | |
| Radio | |
| Imenik s slikami | |
| Posebno zvonjenje za določeno osebo | |
| Glasovno izbiranje | da, v angleščini |
Mobilna pisarna
| Pregledovanik Word | |
| Pregledovalnik Excel | |
| Pregledovalnik Power Point | |
| Pregledovalnik PDF | |
| Urejevalnik Word | |
| Urejevalnik Excel | |
| Urejevalnik Power Point |
Vsebina osnovnega kompleta
| Baterija | da, vgrajena |
| Podatkovni kabel | |
| Slušalka za prostoročno telefoniranje | |
| Omrežni polnilec | |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
Ostalo
| Prepoznava 041/031/051 | |
| Prednastavljena koda za zaklepanje naprave | uporabnik določi sam |
| Garancijska doba | 12 mesecev |
CENA Z VEZAVO
CENA BREZ VEZAVE
| Redna cena | 1.299,00 € |
