Apple iPhone 11 Pro
Število in lastnosti glavnih kamer:
- širokokotna (12 MP)
- ultra širokokotna (12 MP)
- telefoto (12 MP)
Sprednja kamera
- 12 M
Ločljivost
- 2436 x 1125 točk, 458 PPI, 16 milijonov barv
Za naročnike Telekoma Slovenije že od 624,96 € ali 24 x 26,04 €
Predstavitev:
- čip A13 Bionic z novo, tretjo, generacijo Neural Engine
- OLED-zaslon Super Retina XDR na dotik, diagonala 14,7 cm (5,8″)
- trojna glavna kamera z 12 MP (širokokotna, ultra širokokotna in telefoto)
- sprednja kamera z 12 MP
- prepoznavanje obraza (Face ID)
- prostorsko predvajane zvoka (Spatial audio playback) s podporo Dolby Atmos
- operacijski sistem iOS 13
- funkcija brezžičnega polnjenja
- snemanje videa v ločljivosti 4K
- deluje z nano SIM-kartico in eSIM-kartico
Podrobnosti
| Procesor | čip A13 Bionic z novo, tretjo, generacijo Neural Engine |
| Meni v slovenskem jeziku | |
| Ločljivost | 2436 x 1125 točk, 458 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona | 14,7 cm |
| Reža za spominsko kartico | nima razširitvenega mesta |
| Največja velikost spominske kartice | nima razširitvenega mesta |
| Vgrajen GPS-sprejemnik | |
| SAR-vrednost | 0,99 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | iOS 13 |
| Frekvenčna območja LTE | 600/ 700/ 800/ 850/ 900/ 1700/ 1800/ 1900/ 2000/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600/ 3500/ 5200 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 1700/ 1900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Ročna izbira omrežja |
Podatki o bateriji
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Možnost brezžičnega polnjenja |
Multimedija
| Glavna kamera | 12 M |
| Število in lastnosti glavnih kamer | 3 | širokokotna (12 MP) | ultra širokokotna (12 MP) | telefoto (12 MP) |
| Zoom glavne kamere | |
| Sprednja kamera | 12 M |
| Snemanje videoposnetkov | |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Mobilni brskalnik | |
| Internetni brskalnik | |
| Predvajanje AAC | |
| Predvajanje MP3 | |
| Predvajanje MP4 | |
| Predvajanje 3GP | |
| Pretočne vsebine |
Fizične lastnosti
| Tip | ročni |
| Velikost | 144 x 71,4 x 8,1 mm |
| Masa | 188 g |
| Tip SIM-kartice | nano SIM-kartica |
| Podpora za dve SIM-kartici | da, eSIM |
| Podpora za eSIM | |
| Priključek za zunanjo anteno | |
| Oblika | na dotik |
| Zaslon na dotik | |
| Čitalec prstnih odtisov |
Sporočanje
| SMS | |
| MMS | |
| E-poštni odjemalec | |
| Potisna e-pošta |
Povezovalne lastnosti
| Podpora za LTE Advanced | |
| LTE | |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 600 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 50 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (HSDPA) | do 42,0 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (HSUPA) | do 5,76 Mbit/s |
| UMTS (do 384 kbit/s) | |
| EDGE (do 264 kbit/s) | |
| GPRS | |
| WiFi | |
| Podpora IPv6 | |
| Deljenje internetne povezave (tethering) | |
| Sinhronizacija z računalnikom | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| M:Rokovnik | da (z aplikacijo M:Rokovnik) |
Klicne lastnosti in značilnosti
| HD-govor | |
| VoLTE | |
| VoWiFi | |
| Videotelefonija | |
| Telefonski imenik (št. vnosov) | pomnilnik telefona + SIM |
| Prostoročno telefoniranje prek vgrajenega zvočnika | |
| Konferenčna zveza |
Dodatki
| NFC (brezkontaktno poslovanje) | |
| Budilka | |
| Diktafon | |
| Radio | |
| Imenik s slikami | |
| Posebno zvonjenje za določeno osebo | |
| Glasovno izbiranje | da, v angleščini |
Mobilna pisarna
| Pregledovanik Word | |
| Pregledovalnik Excel | |
| Pregledovalnik Power Point | |
| Pregledovalnik PDF | |
| Urejevalnik Word | |
| Urejevalnik Excel | |
| Urejevalnik Power Point |
Vsebina osnovnega kompleta
| Baterija | da, vgrajena |
| Podatkovni kabel | |
| Slušalka za prostoročno telefoniranje | |
| Omrežni polnilec | |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
Ostalo
| Prepoznava 041/031/051 | |
| Prednastavljena koda za zaklepanje naprave | uporabnik določi sam |
| Garancijska doba | 12 mesecev |
Cena z vezavo
| Ponudba naprav za naročnike paketa NEO Svet C in NEO SuperNet | |
| 12 mesecev | 24 mesecev |
| 624,96 € ali 24 x 26,04 € | |
| Ponudba naprav za naročnike paketa NEO Svet B | |
| 696,96 € ali 24 x 29,04 € | |
| Ponudba naprav za nove naročnike fiksnih paketov | |
| 839,64 € ali 12 x 69,97 € | 744,96 € ali 24 x 31,04 € |
| Naj 5G, NekiNeki, Naj C, NEO Svet C, NEO SuperNet, Dostopni B in C, Neodvisni B in Mobilni Net Neomejeni 5G | |
| 783,36 € ali 12 x 65,28 € | 744,96 € ali 24 x 31,04 € |
| Ponudba naprav za naročnike paketa NEO Svet A | |
| 839,64 € ali 12 x 69,97 € | 744,96 € ali 24 x 31,04 € |
| Ponudba naprav za obstoječe naročnike fiksnih paketov | |
| 839,64 € ali 12 x 69,97 € | 794,16 € ali 24 x 33,09 € |
| Naj C akcija, Naj B, NEO Svet B, Za dva, Dostopni A, Mobilni Net Brezskrbni, paketi Modri, Druga številka – Naj poslovni in Premium/Enostavni poslovni paket | |
| 819,36 € ali 12 x 68,28 € | 794,16 € ali 24 x 33,09 € |
| Naj A, NEO Svet A, Neodvisni A, Dostopni Start, Mobilni Net Napredni, paketi Druga številka in paketi SIM 2 | |
| 839,64 € ali 12 x 69,97 € | 830,16 € ali 24 x 34,59 € |
| Redna cena | 949,00 € | |
Vabljeni v naše poslovalnice
Obiščite nas. Udobno se namestite. Zaupajte nam vaše želje. Poiskali bomo pravo rešitev za vas. Ker si želimo, da iz naših poslovalnic odidete z nasmehom na obrazu.
Prodajalna Mobtel Velenjka
Tel: 051 344 244
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Interspar Velenje
Tel: 041 703 699
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Center Vič
Tel: 041 666 707
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Tuš center Rogaška Slatina
Tel: 051 688 666
Email: info@mobtel.si
Prodajalna Mobtel Mozirje
Tel: 051 303 003
Email: info@mobtel.si
PREKO SPODNJEGA OBRAZCA NAS KONTAKTIRAJ ALI ODDAJ NAROČILO.
ODGOVORILI TI BOMO V ČIM KRAJŠEM ČASU.
Obsedenost s podrobnostmi.
Štiri nove steklene mat prevleke. Diagonala 14,7 cm ali 16,5 cm. OLED-zaslon Super Retina XDR na dotik.1 Najmočnejše steklo, ki ga je najti pri pametnem mobitelu.

Sistem trojne kamere
Tri kamere, ki delujejo kot ena.


Video v 4K
Najkakovostnejši videoposnetki pri pametnih mobitelih.

Baterija in čip
Mnogo več moči. Mnogo bolj vzdržljiva baterija.



